UMK316B7225ML-T
Numer produktu DigiKey
587-4967-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-4967-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-4967-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UMK316B7225ML-T
Opis
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
UMK316B7225ML-T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)