HMK316AC7225ML-TE
Numer produktu DigiKey
587-5028-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-5028-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-5028-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HMK316AC7225ML-TE
Opis
CAP CER 2.2UF 100V X7S 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7S 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
HMK316AC7225ML-TE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)