UMK212F105ZG-T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Taiyo Yuden
W magazynie: 151 041
Arkusz danych
Similar
Taiyo Yuden
W magazynie: 330 761
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
1 µF -20%, +80% 50V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MCASU21GSB7224MTNA01
TAIYO YUDEN MLCCs
UMK212F105ZG-T
Numer produktu DigiKey
587-1308-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
UMK212F105ZG-T
Opis
CAP CER 1UF 50V Y5V 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UMK212F105ZG-T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)