CL21F105ZBFNNNG
Numer produktu DigiKey
1276-6495-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-6495-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-6495-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL21F105ZBFNNNG
Opis
CAP CER 1UF 50V Y5V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF -20%, +80% 50V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL21F105ZBFNNNG Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)