UMK107AB7105KA-T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 154 517
Arkusz danych
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.