MSASU168AB7105KTNA01 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Würth Elektronik
W magazynie: 24 806
Arkusz danych
Cal-Chip Electronics, Inc.
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSASU168AB7105KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASU168AB7105KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASU168AB7105KTNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSASU168AB7105KTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSASU168AB7105KTNA01
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MSASU168AB7105KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)