RAVZD221M1LDC8002U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 3 669
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Chemi-Con
W magazynie: 726
Chemi-Con
W magazynie: 281
Nichicon
Nichicon
220 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 260mOhm przy 100kHz 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RAVZD221M1LDC8002U
Numer produktu DigiKey
587-RAVZD221M1LDC8002UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RAVZD221M1LDC8002U
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
150 mA @ 120 Hz
300 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
260mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C