UCM1C221MCL1GS nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 3 841
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 3 787
Arkusz danych
Chemi-Con
W magazynie: 281
Chemi-Con
220 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.