NR4018T2R2M jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Taiyo Yuden
W magazynie: 7 000
MFR Recommended
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
MFR Recommended
Arkusz danych
Arkusz danych
Similar
Pulse Electronics
Similar
Pulse Electronics
Bourns Inc.
2.2 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.44 A Maks. 72mOhm Niestandardowe