LSXBD4040TKL2R2M
Numer produktu DigiKey
587-LSXBD4040TKL2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSXBD4040TKL2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSXBD4040TKL2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSXBD4040TKL2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 1.44A 60 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.44 A 60mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,7A
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
60mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
52MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Typ
Uzwojenie
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)