NR4018T220M jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Taiyo Yuden
W magazynie: 3 500
MFR Recommended
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
MFR Recommended
Arkusz danych
Arkusz danych
Similar
Abracon LLC
Similar
Pulse Electronics
Pulse Electronics
Bourns Inc.
22 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 590 mA Maks. 432mOhm Niestandardowe