ASPI-4020S-220M-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ASPI-4020S-220M-T |
Opis | FIXED IND 22UH 620MA 350 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 620 mA 350mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ASPI-4020S-220M-T Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 1,05A |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 350mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość - rezonansu własnego 15MHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,079" (2,00mm) |