NR3010T470M jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
MFR Recommended
Taiyo Yuden
W magazynie: 1 205
Arkusz danych
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
47 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 235 mA Maks. 2,46Ohm Niestandardowe