Ilustracja dla SD3114-470-R jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SD3114-470-R
Numer produktu DigiKey
283-SD3114-470-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SD3114-470-R
Opis
FIXED IND 47UH 280MA 1.86 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 280 mA 1,86Ohm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SD3114-470-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
370mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
1,86Ohm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,122" (3,10mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)