MSAST32MAB5476MPNDT1 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Taiyo Yuden
W magazynie: 3 769
Arkusz danych
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
47 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSAST32MAB5476MPNDT1
Numer produktu DigiKey
587-MSAST32MAB5476MPNDT1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSAST32MAB5476MPNDT1CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSAST32MAB5476MPNDT1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSAST32MAB5476MPNDT1
Opis
CAP CER 47UF 25V X5R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MSAST32MAB5476MPNDT1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)