TMK325ABJ476MM-P
Numer produktu DigiKey
587-5479-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-5479-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-5479-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TMK325ABJ476MM-P
Opis
CAP CER 47UF 25V X5R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
TMK325ABJ476MM-P Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)