MSAST063SB7103MFNA01 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Murata Electronics
Arkusz danych
Murata Electronics
KYOCERA AVX
10000 pF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSAST063SB7103MFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSAST063SB7103MFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSAST063SB7103MFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSAST063SB7103MFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSAST063SB7103MFNA01
Opis
CAP CER 10000PF 25V X7R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MSAST063SB7103MFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)