Ilustracja dla MAAST063SB7103MFCA01 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAAST063SB7103MFCA01
Numer produktu DigiKey
587-MAAST063SB7103MFCA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MAAST063SB7103MFCA01
Opis
MLCC, 0201, 25V, X7R, 0.01 UF 20
Szczegółowy opis
10000 pF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
MAAST063SB7103MFCA01 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)