MSAST063SB7103MFNA01 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MSAST063SB7103MFNA01 |
Opis | CAP CER 10000PF 25V X7R 0201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 7 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10000 pF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | MSAST063SB7103MFNA01 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 0201 (0603 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Grubość (maks.) 0,013" (0,33mm) |