MSASL042SB5104MWNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASL042SB5104MWNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASL042SB5104MWNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MSASL042SB5104MWNA01
Opis
CAP CER 0.1UF 20% 10V X5R 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 01005 (0402 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)