KGM02AR51A104MH
Numer produktu DigiKey
478-KGM02AR51A104MHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM02AR51A104MHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM02AR51A104MHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM02AR51A104MH
Opis
CAP CER 0.1UF 10V X5R 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 01005 (0402 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM02AR51A104MH Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)