MSASA219LC6226MTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
22 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X6S 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSASA219LC6226MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASA219LC6226MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MSASA219LC6226MTNA01
Opis
CAP CER 22UF 4V X6S 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MSASA219LC6226MTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)