MLRLA219SC6226MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MLRLA219SC6226MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MLRLA219SC6226MTNA01
Opis
CAP CER 22UF 4V X6S 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X6S 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (odwrócona geometria)
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)