MMASU105SB7472MFNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 9 773
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
4700 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMASU105SB7472MFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MMASU105SB7472MFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMASU105SB7472MFNA01
Opis
CAP CER 4700PF 50V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MMASU105SB7472MFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)