MAASU105SB7472MFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASU105SB7472MFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MAASU105SB7472MFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MAASU105SB7472MFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAASU105SB7472MFNA01
Opis
CAP CER 4700PF 50V X7R 0402
Szczegółowy opis
4700 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MAASU105SB7472MFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)