MMASU063SCG1R8CFNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Taiyo Yuden
W magazynie: 8 400
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
KEMET
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
1.8 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMASU063SCG1R8CFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MMASU063SCG1R8CFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMASU063SCG1R8CFNA01
Opis
CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0201
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)