KGM03ACG1H1R8CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Walsin Technology Corporation
1.8 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM03ACG1H1R8CH
Numer produktu DigiKey
478-KGM03ACG1H1R8CHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM03ACG1H1R8CH
Opis
CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0201
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM03ACG1H1R8CH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)