MMASE21GAB5475KTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 27 557
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Arkusz danych
KEMET
KEMET
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
KYOCERA AVX
Murata Electronics
4.7 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMASE21GAB5475KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MMASE21GAB5475KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMASE21GAB5475KTNA01
Opis
CAP CER 4.7UF 16V X5R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MMASE21GAB5475KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)