C0805C475K4PACTM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 8 387
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 35 932
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
TDK
YAGEO
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
KYOCERA AVX
Taiyo Yuden
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
Taiyo Yuden
4.7 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C475K4PACTM
Numer produktu DigiKey
399-C0805C475K4PACTMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C475K4PACTM
Opis
4.70UF 16.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)