MLASU105SB7473MFNB25 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 18 646
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.047 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MLASU105SB7473MFNB25
Numer produktu DigiKey
587-MLASU105SB7473MFNB25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MLASU105SB7473MFNB25
Opis
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MLASU105SB7473MFNB25 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)