MBASU105SB7473MFNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 18 646
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.047 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBASU105SB7473MFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MBASU105SB7473MFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MBASU105SB7473MFNA01
Opis
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MBASU105SB7473MFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)