MLASE168SB5225MTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Arkusz danych
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
TDK
Murata Electronics
KYOCERA AVX
2.2 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MLASE168SB5225MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MLASE168SB5225MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MLASE168SB5225MTNA01
Opis
CAP CER 2.2UF 16V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)