CC0603MRX5R7BB225
Numer produktu DigiKey
311-3493-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3493-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3493-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603MRX5R7BB225
Opis
CAP CER 2.2UF 16V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603MRX5R7BB225 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)