MCASL31LSB5106MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MCASL31LSB5106MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MCASL31LSB5106MTNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MCASL31LSB5106MTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCASL31LSB5106MTNA01
Opis
CAP CER 10UF 10V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
MCASL31LSB5106MTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)