LMK316BJ106MLHT
Numer produktu DigiKey
587-LMK316BJ106MLHTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LMK316BJ106MLHTCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LMK316BJ106MLHTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMK316BJ106MLHT
Opis
CAP CER 10UF 10V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
LMK316BJ106MLHT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Funkcje
Bardzo niski poziom ESR
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)