MCASE21GSB7105KTNB2J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 2 534
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 9 870
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
KEMET
KEMET
1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MCASE21GSB7105KTNB2J
Numer produktu DigiKey
587-MCASE21GSB7105KTNB2JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCASE21GSB7105KTNB2J
Opis
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MCASE21GSB7105KTNB2J Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)