C0805F105K4RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805F105K4RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805F105K4RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805F105K4RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805F105K4RACAUTO
Opis
CAP CER 0805 1UF 16VDC X7R 10%
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)