MBASU105SCG220JFNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 3 810
Arkusz danych
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 71
Würth Elektronik
Würth Elektronik
YAGEO
YAGEO
22 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBASU105SCG220JFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MBASU105SCG220JFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MBASU105SCG220JFNA01
Opis
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MBASU105SCG220JFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)