04025A220JAT2A-62
Numer produktu DigiKey
478-04025A220JAT2A-62TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-04025A220JAT2A-62CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-04025A220JAT2A-62DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
04025A220JAT2A-62
Opis
CAP CER SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
04025A220JAT2A-62 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)