MBAST21GSB7105MTNB25 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 5 824
Taiyo Yuden
W magazynie: 3 000
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
1 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBAST21GSB7105MTNB25
Numer produktu DigiKey
587-MBAST21GSB7105MTNB25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MBAST21GSB7105MTNB25
Opis
CAP CER 1UF 25V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MBAST21GSB7105MTNB25 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)