C0805X105M3RACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Murata Electronics
Murata Electronics
1 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X105M3RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805X105M3RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X105M3RACTU
Opis
CAP CER 0805 FE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X105M3RACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)