MAASU105SB7223KFCA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASU105SB7223KFCA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MAASU105SB7223KFCA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MAASU105SB7223KFCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAASU105SB7223KFCA01
Opis
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0402
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MAASU105SB7223KFCA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)