CGA2B3X7R1H223K050BB | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CGA2B3X7R1H223K050BB |
Opis | CAP CER 0.022UF 50V X7R 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.022 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CGA2B3X7R1H223K050BB Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,022" (0,55mm) |