LMMGA322525T202NG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 38 611
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla LMMGA322525T202NG jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LMMGA322525T202NG
Numer produktu DigiKey
587-LMMGA322525T202NGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LMMGA322525T202NG
Opis
FERRITE BEAD 2 KOHM 1210 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 kOhms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1210 (3225 metryczne) 1,2A 130mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,2A
Producent
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
130mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,110" (2,80mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
2 kOhms @ 100 MHz