LMMCA201208T210NG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 23 640
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla LMMCA201208T210NG jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LMMCA201208T210NG
Numer produktu DigiKey
587-LMMCA201208T210NGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LMMCA201208T210NG
Opis
FERRITE BEAD 21 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 6A 4mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
6A
Producent
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
4mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
21 Ohms @ 100 MHz