LSMCA201208T210NG
Numer produktu DigiKey
587-LSMCA201208T210NGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSMCA201208T210NGCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSMCA201208T210NGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSMCA201208T210NG
Opis
FERRITE BEAD 21 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 6A 4mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LSMCA201208T210NG Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
6A
Producent
Taiyo Yuden
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
4mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
21 Ohms @ 100 MHz