LMK316BJ226ML-T
Numer produktu DigiKey
587-1343-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1343-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1343-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMK316BJ226ML-T
Opis
CAP CER 22UF 10V X5R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LMK316BJ226ML-T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)