CL31A226MPHNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-3051-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-3051-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-3051-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31A226MPHNNNE
Opis
CAP CER 22UF 10V X5R 1206
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL31A226MPHNNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)