LMK212B7225KGHT
Numer produktu DigiKey
587-3421-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3421-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3421-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMK212B7225KGHT
Opis
CAP CER 2.2UF 10V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
LMK212B7225KGHT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)