CGA4J1X7R1V225K125AC
Numer produktu DigiKey
445-6963-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-6963-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-6963-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA4J1X7R1V225K125AC
Opis
CAP CER 2.2UF 35V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 35V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA4J1X7R1V225K125AC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)